Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Zelená

Spodní prádlo a pyžama

Zelená sportovní podprsenka DORINA

405 

Barva: zelenáTyp: sportovní, vyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 74 % polyester, 14 % polyamid, 12 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
503 

Barva: černá, šedáTyp: sportovníKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáMateriál: materiál 1 – 88 % polyamid, 12 % elastanmateriál 2 – 46 % polyamid, 42 % polyester, 12 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
376 

Model: ArizonaBarva: černá, růžováVzor: abstraktníTyp: sportovníVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticMateriál: 72 % polyester, 16 % elastan, 12 % polyamidInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
241 

Model: HarlemBarva: černáTyp: sportovníVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticMateriál: 47 % polyamid, 42 % polyester, 11 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Béžová
419 

Technologie Soft Dry vás udrží v vždy v suchu.Model: Air LiteBarva: béžováTyp: sportovníVýztuž: vyjímatelné vycpávkyKostice: bez kosticRamínka: nastavitelnáZapínání: 4 x háčekMateriál: 88 % polyamid, 12 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Šedá
384 

Model: HarlemBarva: šedá, černáVzor: žíhanýTyp: sportovníVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticZapínání: přední díl – zipMateriál: 45 % polyester, 40 % polyamid, 15 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
356 

Typ: sportovníBarva: tmavě šedáVzor: žíhanýZapínání: dvouřadé, třístupňovéVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticRamínka: nastavitelnáMateriál: 51 % polyamid, 32 % polyester, 17 % elastanUdržitelnost: Oeko-Tex Standard 100 (mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů)Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.