Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Hnědá
195 

Barva: hnědáTyp: braletkaVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticMateriál: 84 % polyamid, 16 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Béžová
447 

Barva: béžováTyp: braletkaVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticMateriál: 84 % polyamid, 16 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Černá
741 

Barva: černáTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeModel: SymmiUdržitelnost: využití recyklovaných materiálůMateriál: 74 % recyklovaný nylon, 21 % polyamid, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: krémová
741 

Barva: krémováTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeUdržitelnost: využití recyklovaných materiálůMateriál: 74 % recyklovaný nylon, 21 % polyamid, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: krémová
517 

Barva: krémováTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáModel: SymmiUdržitelnost: využití recyklovaných materiálůMateriál: 72 % recyklovaný nylon, 22 % nylon, 6 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: krémová
188 

Barva: krémováTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.Materiál: 78 % bavlna, 15 % polyamid, 7 % elastan

Sleva!
Značka: Pieces
188 

Barva: světle šedáTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.Materiál: 78 % bavlna, 15 % polyamid, 7 % elastan

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Černá
489 

Model: SymmiBarva: černáVzor: žebrovanýTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeUdržitelnost: využití recyklovaných materiálůMateriál: 72 % recyklovaný nylon, 22 % nylon, 6 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Béžová
489 

Model: SymmiBarva: béžováVzor: žebrovanýTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeUdržitelnost: využití recyklovaných materiálůMateriál: 72 % recyklovaný nylon, 22 % nylon, 6 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
419 

Model: LinaBarva: světle fialováTyp: braletkaVýztuž: vyjímatelné vycpávkyZapínání: bez zapínání (na gumu)Materiál: 84 % polyamid, 16 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: krémová
419 

Model: LinaBarva: krémováTyp: braletkaVýztuž: vyjímatelné vycpávkyZapínání: bez zapínání (na gumu)Materiál: 84 % polyamid, 16 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: krémová
489 

Model: YmmiBarva: krémováVzor: žebrovanýTyp: braletkaZapínání: bez zapínání (na gumu)Materiál: 74 % recyklovaný nylon, 21 % nylon, 5 % elastanUdržitelnost: využití recyklovaných materiálůInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: krémová
524 

Model: SemillaBarva: krémováTyp: braletkaKostice: bez kosticZapínání: bez zapínání (na gumu)Materiál: 75 % nylon, 25 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Černá
419 

Barva: černáTyp: braletkaVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticMateriál: 84 % polyamid, 16 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: vínová
447 

Barva: vínováTyp: braletkaVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticMateriál: 84 % polyamid, 16 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.