Sleva!
Značka: ONLY
Barva: Černá
265 

Model: MynteBarva: černáTyp: nevyztuženáVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáZapínání: čtyřřadé, dvoustupňovéMateriál: 58 % polyamid, 42 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: ONLY
282 

Model: MynteBarva: oranžováTyp: nevyztuženáVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáZapínání: čtyřřadé, dvoustupňovéMateriál: 58 % polyamid, 42 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: ONLY
209 

Model: VickyBarva: světle fialováVzor: žebrovanýTyp: nevyztuženáVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticZapínání: bez zapínání (na gumu)Materiál: 90 % polyamid, 10 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: ONLY
209 

Model: VickyBarva: světle růžováVzor: žebrovanýTyp: nevyztuženáVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticZapínání: bez zapínání (na gumu)Materiál: 90 % polyamid, 10 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.