Sleva!
Značka: FILA
Barva: Růžová
370 

Barva: růžováTyp: nevyztuženáVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticÚroveň podpory: lehkáMateriál: 95 % bavlna, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: FILA
Barva: Černá
727 

Barva: černáTyp: push-upVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáZapínání: jednořadé, třístupňovéMateriál: 95 % bavlna, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: FILA
Barva: Červená
727 

Barva: červenáTyp: push-upVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáZapínání: jednořadé, třístupňovéMateriál: 95 % bavlna, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: FILA
Barva: tyrkysová
419 

Barva: tyrkysováVzor: s nápisemTyp: nevyztuženáVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticZapínání: bez zapínání (na gumu)Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet.

Sleva!
Značka: FILA
Barva: Bílá
419 

Typ: nevyztuženáBarva: bíláVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticMateriál: 95 % bavlna, 5 % elastanVlastnosti materiálu: elastickýInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: FILA
Barva: Černá
419 

Typ: nevyztuženáBarva: černáZapínání: bez zapínáníVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticMateriál: 95 % bavlna, 5 % elastanVlastnosti materiálu: elastickýInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: FILA
Barva: Šedá
419 

Typ: nevyztuženáBarva: šedáVzor: žíhanýVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticMateriál: 67 % bavlna, 28 % polyester, 5 % elastanVlastnosti materiálu: elastickýInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: FILA
419 

Typ: nevyztuženáBarva: tmavě modráVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticMateriál: 95 % bavlna, 5 % elastanVlastnosti materiálu: elastickýInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.