Sleva!
Značka: DORINA
377 

Barva: tmavě modráTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 91 % polyamid, 9 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
531 

Barva: tmavě modrá, tělováTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáUdržitelnost: organická bavlnaMateriál: 94 % organická bavlna, 6 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
354 

Barva: tmavě modrá, bíláVzor: květovanýTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: materiál 1 – 53 % polyester, 35 % polyamid, 12 % elastanmateriál 2 – 92 % polyester, 8 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
405 

Model: MysticBarva: tmavě modráVzor: květovanýTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticRamínka: nastavitelnáMateriál: 88 % polyamid, 12 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
384 

Model: LilaBarva: tmavě modrá, růžováTyp: nevyztuženáVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáMateriál: 95 % bavlna, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
349 

Model: LindsayBarva: tmavě modráTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáMateriál: 82 % polyamid, 18 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.