Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
450 

Barva: růžováTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 70 % polyamid, 23 % polyester, 7 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
414 

Barva: růžováTyp: kojicí, vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 58 % polyamid, 34 % bavlna, 8 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
347 

Barva: růžováVzor: květovanýTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 64 % polyester, 33 % polyamid, 3 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
384 

Barva: růžová, bíláTyp: nevyztužená, braletkaKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáUdržitelnost: organická bavlnaMateriál: 94 % organická bavlna, 6 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
237 

Barva: růžováTyp: nevyztužená, braletkaKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáUdržitelnost: organická bavlnaMateriál: 94 % organická bavlna, 6 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
344 

Model: EternalBarva: růžováTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáMateriál: 57 % polyamid, 35 % polyester, 8 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
270 

Model: FiliBarva: růžováTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticRamínka: nastavitelnáMateriál: 61 % polyamid, 28 % polyester, 11 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
398 

Barva: růžová, tmavě šedá, bíláTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticMateriál: 90 % polyamid, 10 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.Model: Flo

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
349 

Model: AlyssaBarva: růžováVzor: květovanýTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáMateriál: 64 % polyamid, 28 % polyester, 8 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
314 

Model: LeahBarva: růžováTyp: braletkaKostice: bez kosticZapínání: bez zapínání (na gumu)Materiál: 47 % polyamid, 42 % polyester, 11 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
377 

Typ: vyztuženáBarva: růžováVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáKostice: bez kosticMateriál: 84 % polyamid, 16 % elastanUdržitelnost: Oeko-Tex Standard 100 (mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů)Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.