Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Červená
341 

Barva: červenáTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 55 % polyester, 33 % polyamid, 12 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Červená
333 

Model: MicaBarva: červenáTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 65 % polyamid, 28 % polyester, 7 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Červená
454 

Model: WardBarva: červenáTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáMateriál: 48 % polyamid, 43 % polyester, 9 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Červená
454 

Model: WardBarva: červenáTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáMateriál: 60 % polyester, 32 % polyamid, 8 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Červená
447 

Model:  IrisBarva: červená, černáTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáMateriál: 62 % polyamid, 27 % polyester, 11 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Červená
503 

Model: PeonyBarva: červená, růžová, černáTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáKostice: s kosticemiZapínání: jednořadé, dvoustupňovéMateriál: 83 % polyamid, 17 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.