Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
381 

Barva: černáTyp: kojicí, vyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 79 % polyamid, 11 % elastan, 10 % bavlnaInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
377 

Barva: černáTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: materiál 1 – 63 % polyester, 32 % polyamid, 5 % elastanmateriál 2 – 89 % polyester, 11 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
405 

Barva: černáVzor: drobnýTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 71 % polyamid, 29 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
244 

Barva: černáTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 78 % polyamid, 22 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
304 

Barva: černáTyp: vyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 75 % polyester, 14 % elastan, 11 % polyamidInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
342 

Model: Lila-2ppBarva: černá, bíláTyp: nevyztuženáVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáKostice: bez kosticUdržitelnost: organická bavlnaMateriál: 94 % organická bavlna, 6 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
356 

Model: FiliBarva: černáTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticMateriál: 61 % polyamid, 28 % polyester, 11 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
419 

Model: RachelBarva: černáTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáKostice: s kosticemiMateriál: 82 % polyamid, 18 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
319 

Model: AirliteBarva: černáTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíMateriál: 87 % polyamid, 13 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
401 

Model: JennerBarva: černáTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 48 % polyamid, 43 % polyester, 9 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
421 

Model: VibrantBarva: černá, fialováTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáMateriál: 59 % polyamid, 30 % polyester, 11 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
333 

Model: VineBarva: černáVzor: květovanýTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáMateriál: 52 % polyamid, 43 % polyester, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
279 

Model: DelightBarva: černáTyp: braletkaVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáKostice: bez kosticZapínání: bez zapínání (na gumu)Materiál: 79 % modal, 16 % polyamid, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
419 

Model: AdeleBarva: černáTyp: vyztuženáVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáZapínání: třířadé, dvoustupňovéMateriál: 58 % polyamid, 25 % polyester, 17 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
377 

Typ: vyztuženáBarva: černáZapínání: dvouřadé, pětistupňovéVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáKostice: bez kosticMateriál: 84 % polyamid, 16 % elastanUdržitelnost: Oeko-Tex Standard 100 (mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů)Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.