Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
381 

Barva: černáTyp: kojicí, vyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 79 % polyamid, 11 % elastan, 10 % bavlnaInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
377 

Barva: černáTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: materiál 1 – 63 % polyester, 32 % polyamid, 5 % elastanmateriál 2 – 89 % polyester, 11 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
405 

Barva: černáVzor: drobnýTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 71 % polyamid, 29 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
244 

Barva: černáTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 78 % polyamid, 22 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
304 

Barva: černáTyp: vyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 75 % polyester, 14 % elastan, 11 % polyamidInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Černá
741 

Barva: černáTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeModel: SymmiUdržitelnost: využití recyklovaných materiálůMateriál: 74 % recyklovaný nylon, 21 % polyamid, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: FILA
Barva: Černá
727 

Barva: černáTyp: push-upVýztuž: s výztužíKostice: s kosticemiRamínka: nastavitelnáZapínání: jednořadé, třístupňovéMateriál: 95 % bavlna, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Diesel
Barva: Černá
594 

Barva: černáVzor: s potiskemTyp: sportovníVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticZapínání: bez zapínání (na gumu)Praní a údržba: 30 °CMateriál: 95 % bavlna, 5 % elastan

Sleva!
Značka: Eve's Bra
Barva: Černá
341 

Barva: černáTyp: samodržícíZapínání: bez zapínáníMateriál: textil, silikonPraní a údržba: v ruceInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Černá
489 

Model: SymmiBarva: černáVzor: žebrovanýTyp: nevyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeUdržitelnost: využití recyklovaných materiálůMateriál: 72 % recyklovaný nylon, 22 % nylon, 6 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Tally Weijl
Barva: Černá
265 

Barva: černáTyp: vyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: s výztužíMateriál: 91 % polyamid, 9 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Puma
Barva: Černá
398 

Typ: sportovníBarva: černáKostice: bez kosticMateriál: 77 % polyester, 23 % elastan

Sleva!
Značka: Guess
Barva: Černá

Podprsenky

Podprsenka Guess

1091 

Detail: kolekce ActiveTyp: sportovníBarva: černáVzor: s potiskemKostice: bez kosticMateriál: 75 % polyester, 25 % elastan

Sleva!
Značka: Under Armour
Barva: Černá
1119 

Detail: technologie HeatGear® – kompresní, rychleschnoucí materiál zajišťující prodyšnost a komfort při nošeníBarva: černáMateriál: 87 % polyester, 13 % elastanTyp sportu: tréninkTechnologie: HeatGear

Sleva!
Značka: Roxy
Barva: Černá
487 

Technologie: DryFlight®Typ: sportovníBarva: černáKostice: bez kosticMateriál: 81 % polyester, 19 % elastanVlastnosti materiálu: elastický