Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Hnědá
195 

Barva: hnědáTyp: braletkaVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticMateriál: 84 % polyamid, 16 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: Pieces
Barva: Béžová
447 

Barva: béžováTyp: braletkaVýztuž: s výztužíKostice: bez kosticMateriál: 84 % polyamid, 16 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
377 

Barva: tmavě modráTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 91 % polyamid, 9 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Bílá
503 

Barva: bílá, tělováTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: materiál 1 – 78 % polyester, 14 % polyamid, 8 % elastanmateriál 2 – 91 % polyester, 9 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
531 

Barva: tmavě modrá, tělováTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáUdržitelnost: organická bavlnaMateriál: 94 % organická bavlna, 6 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: tělová
347 

Barva: tělováTyp: nevyztužená, braletkaKostice: bez kosticVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáMateriál: 88 % polyamid, 12 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
450 

Barva: růžováTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 70 % polyamid, 23 % polyester, 7 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
414 

Barva: růžováTyp: kojicí, vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 58 % polyamid, 34 % bavlna, 8 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
354 

Barva: tmavě modrá, bíláVzor: květovanýTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: materiál 1 – 53 % polyester, 35 % polyamid, 12 % elastanmateriál 2 – 92 % polyester, 8 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
381 

Barva: černáTyp: kojicí, vyztuženáKostice: bez kosticVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 79 % polyamid, 11 % elastan, 10 % bavlnaInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Růžová
347 

Barva: růžováVzor: květovanýTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 64 % polyester, 33 % polyamid, 3 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
377 

Barva: černáTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: materiál 1 – 63 % polyester, 32 % polyamid, 5 % elastanmateriál 2 – 89 % polyester, 11 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: vínová
392 

Barva: vínováTyp: nevyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: bez výztužeRamínka: nastavitelnáMateriál: 59 % polyamid, 26 % polyester, 15 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: vínová
360 

Barva: vínová, růžováVzor: pruhovanýTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: materiál 1 – 53 % polyester, 38 % polyamid, 9 % elastanmateriál 2 – 91 % polyester, 9 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Značka: DORINA
Barva: Černá
405 

Barva: černáVzor: drobnýTyp: vyztuženáKostice: s kosticemiVýztuž: s výztužíRamínka: nastavitelnáMateriál: 71 % polyamid, 29 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.