Sleva!
Barva: Černá
190 

Model: StephanieBarva: černáVýška pasu: vysoký pasMateriál: 94 % polyamid, 6 % elastan

Sleva!
Barva: Černá
190 

Model: StephanieVýstřih: véčkovýRukáv: na ramínkaMateriál: 90 % nylon, 10 % elastan

Sleva!
Barva: Černá
489 

Model: TracyBarva: černáTyp: stahovacíVýška pasu: vysoký pasMateriál: 75 % polyamid, 25 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Barva: Černá
699 

Model: TracyBarva: černáVýška pasu: vysoký pasMateriál: 75 % polyamid, 25 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Barva: krémová
699 

Model: TracyBarva: krémováVýška pasu: vysoký pasMateriál: 75 % polyamid, 25 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Barva: Černá
412 

Model: ChloeBarva: černáTyp: nevyztuženáVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticZapínání: bez zapínáníMateriál: 87 % polyamid, 13 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Barva: Černá
482 

Barva: černáTyp: braletkaVýztuž: bez výztužeKostice: bez kosticMateriál: 95 % polyamid, 5 % elastanInformace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.

Sleva!
Kategorie produktu: Kalhotky, Spodní prádlo a pyžama
Barva: Černá
454 

Model: ChloeBarva: černáTyp: klasickéVýška pasu: nízký pasMateriál: 90 % polyamid, 10 % elastan